C4X ne zaman geliyor? Citroen’in bu modeli Türkiye’de ne zaman satacağı açıklandı!

Citroen C4x ne zaman gelecek
Citroen C4x ne zaman gelecek

Elektrikli C4 gibi yapmayacaklarla Citroen’in yeni modeli C4X Ocak ayından itibaren satışa sunuluyor! Citroen C4x ne zaman gelecek?

INSTAGRAM HESABIM

Elektrikli C4 satışa sunulduğunda inanılmaz bir fiyata satışa sunulduğu duyurulmuştu. Ancak sonrasında çok az sayıda getirilen araçla bu duyurunun yapıldığı ortaya çıkmıştı. Eğer aynı bu şekilde olmayacaksa Citroen Türkiye yönetimi C4X modelinin ne zaman satışa sunulacağını açıkladı.

Citroen model ailesine Türkiye’de Ocak 2023 itibarıyla C4X modeli de katılıyor. Kompakt sınıfta geleneksel sedan ve SUV modellerine alternatif C4X, 4,6 metre uzunluğunda geniş hacimli, 4 kapılı bir otomobilde “Fastback Tasarım” ile dikkat çekiyor. C4 ve C5 Aircross SUV arasında konumlandırılan C4X, geniş arka diz mesafesi, 510 litrelik büyük bagaj ve Citroen Advanced Comfort Programı kapsamındaki Advanced Comfort Koltuklar ve Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon sistemi ile gelecek. Fiyatı da açıklandığı gibi C4 ve C5 Aircross SUV modelleri arasında konumlandırılacaktır.

Bugünün fiyatlarına baktığım zaman Citroen C4 660.000 TL, C5 Aircross ise 1.024.000 TL etiketlerden başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu görüyorum. Kesin olan bir tane şey var elektrikli seçeneği 900 bin TL’nin altında olacak. Ancak burada unutulmaması gereken konu bu aracın 2023 model yılı olarak satışa sunulacak olması.

Citroen C4X modelinde Stellantis ürün grubundan alışkın olduğumuz motor seçenekleri yer alacak. Yani 1.2 litre turbo motor araçta kesin olarak yer alacak. Bununla birlikte 130 HP güç üreten dizel motor seçeneği de EAT8 otomatik şanzımanla satışa sunulacak. Citroen C4X modeli aynı zamanda elektrikli seçeneğiyle de satışa sunulacak. Bu araç 136 HP güç üretirken, 360 km menzil sunabiliyor.

Elektrikli Opel Corsa Türkiye’ye sınırlı sayıda geldi! Elektrikli Opel Corsa hangi bayilerde bulunuyor?

Araba Habercisi Aralık 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Aralık 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 46. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 46. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Citroen C4x ne zaman gelecek?

Citroen C4x ne zaman gelecek

Citroen C4x ne zaman gelecek