Türkiye çip üretiminde önemli bir oyuncu olmak istiyor! Çip üretmek için yer ayrıldı yatırım çalışması sürüyor!

çip üretimi Türkiye Ankara yatırımı.
çip üretimi Türkiye Ankara yatırımı.

Türkiye çip üretiminde önemli bir oyuncu olmak istiyor! Bunun için yer ayrıldı yatırım çalışması sürüyor! çip üretimi Türkiye Ankara yatırımı.

Instagram Hesabım

Ticaret Bakanı Mehmet Muş çip üretimiyle ilgili olarak bugün gazetelere açıklama yaptı: “Çip üretimiyle ilgili yatırımlarımız var. Ankara’da belli bir yer bunun için ayrılmış durumda. Şu an bu yatırımla alakalı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın çalışması söz konusu. Türkiye bu işin içine girmek istiyor. Girmemizin gerektiğini düşünüyorum. Çünkü sürekli taşıma suyuyla değirmen dönmez” dedi.

Sonuç olarak Türkiye çip üretimi için adımlarını atmış. Bunun için yatırım planları ve gelecek yatırımlara verilecek destekler bile hazırlanmış görünüyor. Umarım bu konu çok kısa bir zamanda netlik kazanır ve Türkiye çip üretiminde önemli oyunculardan biri olur.

Sarı sayfa sahibinden sitesinde otomobil ilanları rekora koşuyor! İşte ilan sayılarındaki rekor değişim!

Araba Habercisi Yaz Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 42. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 42. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Dernek başkanları ÖTV düzenlemesi hakkında ne demişti? OSD ve ODD başkanlarından iki açıklama!

Araba Habercisi Dergisi Yaz 2022 Sayısı’nda neler var?

çip üretimi Türkiye Ankara yatırımı.

Siz isterseniz yine de önce boyaya bakın!

Yeni Suzuki S-CROSS Türkiye Yollarına Çıktı!

Yeni MG ZS EV Son Çeyrekte Türkiye’de satışa sunuluyor.

Hoşça kal Kadjar Merhaba Austral.

Audi A6 Avant e-tron concept gösterildi!

Ateş gibi araba: Mazda 3.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Renault MORPHOZ gerçek oldu.

Elektrikli araçların menzilinde devrim: Mercedes Vision EQXX.

çip üretimi Türkiye Ankara yatırımı.

çip üretimi Türkiye Ankara yatırımı.

çip üretimi Türkiye Ankara yatırımı.