Chery Tiggo 7 Pro ve 7 kişilik Chery Tiggo 8 Pro Fiyat Listesi basın toplantısı öncesinde sızdırıldı!

Chery Tiggo 7 Pro fiyat listesi.
Chery Tiggo 7 Pro fiyat listesi.

Chery Tiggo 7 Pro ve 7 kişilik Chery Tiggo 8 Pro Fiyat Listesi basın toplantısı öncesinde sızdırıldı! Chery Tiggo 7 Pro fiyat listesi.

YOUTUBE KANALIM

Habertürk Gazetesi’nden Yiğitcan Yıldız imzalı haberde Chery Türkiye’nin fiyat listelerinin Türkiye Sigorta Birliği’nin (TSB) kasko değer listesi ile birlikte öğrenilmiş olduğu yazıldı. Böylelikle Chery modellerinin fiyat listesi resmi tanıtımdan bir gün önce sızmış oldu.

Her iki model de Chery tarafından geliştirilen üçüncü nesil ACTECO serisi 1.6 TGDI motor görev yapıyor. Motor, 197 HP maksimum güç ve 290 Nm maksimum tork üretiyor. Modern teknolojinin nimetlerinden yararlanan motor, iHEC yanma sistemi gibi beş temel teknoloji sayesinde yüzde 41 termal verimlilikle Çinli motorlara öncülük ediyor deniliyor. Motorla kombine edilen ıslak çift kavramalı GETRAG 7DCT şanzıman, motorun gücünü yola etkin bir şekilde aktarırken yakıt ekonomisini de destekliyor açıklaması da yapılıyor.

Chery TIGGO 7 PRO, kompakt SUV segmentinde şık görünüm ve sürüş konforuna odaklanan müşterileri hedefleyerek giriş seviyesini belirliyor. TIGGO 7 PRO, görünüm olarak TIGGO ailesinin tasarım dilini kullanıyor. LED Matrix farlarla uyumlu “Angel Wing Star” ön ızgara dikkat çekiyor. Ayrıca çift renkli araç gövdesi ve havada süzülen tavan tasarımıyla da genç kullanıcıların beğenisine hitap ediyor.

Chery TIGGO 8 PRO, başarıya ve kaliteli yaşama odaklanmış müşterilere yönelik, 7 koltuklu, büyük hacimli bir SUV. Markanın Türkiye’deki Amiral Gemisi pozisyonunda konumlandırdığı Chery TIGGO 8 PRO, hem statik hem de hareket halindeyken, “Karadaki Üst Sınıf Kabin” deneyimi sunuyor deniliyor.

CHERY TIGGO 8 PRO TESTİMİ İZLE

Chery Tiggo 7 Pro fiyat listesi. Chery Tiggo 8 Pro fiyat listesi.

Sıfır kilometre araba yokluğunda bu fiyatlara iş yapabilirler. Ama ilerleyen günler için yüksek bir fiyat listesi.

CHERY TIGGO FİYAT LİSTESİ ArabaHabercisi.com
SEÇENEKDONANIMFİYAT
Tiggo 7 Pro 1.6 TGDI 7DCTComfort875.000 TL
Tiggo 7 Pro 1.6 TGDI 7DCTLuxury935.000 TL
Tiggo 7 Pro 1.6 TGDI 7DCTExcellent995.000 TL
Tiggo 8 Pro 1.6 TGDI 7DCTLuxury1.050.000 TL
Tiggo 8 Pro 1.6 TGDI 7DCTExcellent1.150.000 TL

ARABA HABERCİSİ MART 2023 SAYISINI İNDİR

Araba Habercisi Mart 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 49. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 49. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 49. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Chery Tiggo 7 Pro fiyat listesi. Chery Tiggo 8 Pro fiyat listesi.

Chery Tiggo 7 Pro fiyat listesi