FIFA Dünya Kupası sırasında tanıtılacak ve ilk olarak Türkiye’de satışa sunulacak! İşte o arabanın özellikleri!

Chery OMODA 5 ne zaman geliyor?
Chery OMODA 5 ne zaman geliyor?

FIFA Dünya Kupası sırasında tanıtılacak ilk olarak Türkiye’de satışa sunulacak! İşte o arabanın özellikleri! Chery OMODA 5 ne zaman geliyor?

INSTAGRAM HESABIM

OMODA Serisi’nin ilk küresel modeli olan OMODA 5, arka plandaki gelişmeler ve Ar-Ge odaklı bir tanıtım konseptiyle Katar’da canlı yayında tanıtıldı. Chery Pazarlama Direktörü Lilian Xiong, canlı yayında OMODA 5’in Katar’daki lansmanının sadece bir başlangıç olduğunu söyledi. OMODA 5’in gelecekte Katar’daki ve Orta Doğu’daki tüm ülke ve bölgelerdeki kullanıcılara yeni bir akıllı seyahat deneyimi sağlayacağını da ifade etti. OMODA serisinin ilk küresel modeli 2022 FIFA Dünya Kupası sırasında Katar’da sahneye çıkacak. Türkiye, OMODA 5 modelinin sunulduğu ilk pazar olacak.

Sıfır kilometre Fiat Egea Cross Kasım 2022 fiyat listesi nasıl? En ucuz Egea Cross 452 bin TL oldu!

OMODA 5, güç-aktarma sistemleri açısından da tatmin edici bir performans vaat ediyor. OMODA 5, başarısını kanıtlamış 1.6 TGDI motorla 195 HP güç ve 290 Nm maksimum tork kullanıma sunuyor. Motor, BMW X1 ile aynı olmak üzere Getrag 7DCT şanzıman ile birlikte çalışıyor. 1.6 TGDI ve 7DCT kombinasyonu ile OMODA 5, 0-100 km/s hızlanmasını sadece 8 saniyede tamamlayarak etkileyici bir performans sunuyor.

Özgün görünümünün yanı sıra OMODA 5, gelişmiş teknolojilerle donatılıyor. 10,25 inçlik bütünleşik formatlı ekranı, 17 işlevli yeni nesil 4.0 ADAS sistemi ve 64 renkli ortam aydınlatması ile donatılan kabin, geleceğin teknolojilerini modaya uygun bir tarz ile sunuyor. 4.0 ADAS sistemi de dahil olmak üzere OMODA 5, teknolojisi iddialı görünüyor. OMODA 5, uyarlanabilir hız sabitleme sistemi (ACC), şeritte takip yardımcısı, otonom acil durum freni ve diğer özellikler dışında ilk kez sürücü izleme sistemi (DMS) ile donatılmış.

Chery markasının Türkiye’de nasıl bir satış tablosunu oluşturacağını, kimin/kimlerin satacağını, satış sonrasının ne olacağını bilmiyorum.

Fiat Egea Sedan modelinin başlangıç paketi bile artık yüzde 80 ÖTV diliminde! Kampanyayla düştü!

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Chery OMODA 5 ne zaman geliyor?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Chery OMODA 5 ne zaman geliyor?

Chery OMODA 5 ne zaman geliyor

Chery OMODA 5 ne zaman geliyor?