Chery Türkiye fiyat listesi sızdı! İşte resmi olarak yarın açıklanacak Chery modellerinin fiyat listeleri!

Chery fiyat listesi Mart 2023.
Chery fiyat listesi Mart 2023.

Chery Türkiye fiyat listesi sızdı! İşte resmi olarak yarın açıklanacak Chery modellerinin fiyat listeleri! Chery fiyat listesi Mart 2023.

YOUTUBE KANALIM

Habertürk Gazetesi’nden Yiğitcan Yıldız imzalı haberde Chery Türkiye’nin fiyat listelerinin Türkiye Sigorta Birliği’nin (TSB) kasko değer listesi ile birlikte öğrenilmiş olduğu yazıldı. Böylelikle Chery modellerinin fiyat listesi resmi tanıtımdan bir gün önce sızmış oldu.

Bu fiyatlara herhangi bir yorum yapmadan aynı şekilde paylaşıyorum.

Omoda 5 Comfort 845 bin TL.

Omoda 5 Luxury 905 bin TL.

Omoda 5 Excellent 965 bin TL.

Tiggo 7 Pro Comfort 875 bin TL.

Tiggo 7 Pro Luxury 935 bin TL.

Tiggo 7 Pro Excellent 995 bin TL.

Tiggo 8 Pro Luxury 1 milyon 50 bin TL.

Tiggo 8 Pro Excellent 1 milyon 150 bin TL.

Bu kampanya biterse 42 bin TL zam gelecek! En ucuz 2023 Fiat Egea Cross 505.900 TL olacak!

Araba Habercisi Mart 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 49. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 49. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 49. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Chery fiyat listesi Mart 2023.

Chery fiyat listesi Mart 2023.

Chery fiyat listesi Mart 2023.

Otomotiv Gazete Sayfası Araba Habercisi 20 Mart 2023! Bu sayıda otomotiv dünyasından neler var?