Çinli Chery Mart ayından itibaren satışa başlıyor! Türkiye’de satılacak SUV modeller kaç para olabilir?

Chery fiyat listesi 2023 tahminler.
Chery fiyat listesi 2023 tahminler.

Çinli Chery hangi modelleri Türkiye’de satacak? Çinli Chery Türkiye otomotiv pazarına dönüyor. 2023 model Chery modelleri bu akşam tanıtılacak. 2023 Chery Fiyat Listesi Mart ayında açıklanacak. Chery Türkiye lansmanı 28 Aralık 2022 tarihinde saat 17.30’da yapıldı. Çinli Chery Mart ayından itibaren satışa başlıyor! Türkiye’ye gelecek modeller kaç para olabilir? Chery fiyat listesi 2023 tahminler.

YOUTUBE KANALIM

Chery Türkiye’ye döndü. Bu kez kendisi Türkiye’ye gelen Çinli Chery’nin yeni modelleri geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Birkaç ay önce TIGGO8 PRO, TIGGO7 PRO ve Omoda5 olmak üzere üç SUV modeliyle Türkiye pazarına tekrar yapacağı giriş açıklanan Çinli otomobil üreticisi bakalım tahmini olarak kaç paraya bu araçları satacak?

Öncelikle bu fiyatların tahmin olduğunu unutmayın. Asıl fiyatlar Mart ayında yapılacak tanıtımla birlikte açıklanacak. Chery Türkiye’de 2023 yılında 25 yetkili satıcı, 2024 yılındaysa 40 yetkili satıcı açmayı planlıyor.

Chery Türkiye’de hangi modelleri satacak?

Tiggo 8 Pro

4772 mm uzunluğundaki bu araç 2710 mm dingil mesafesi sunuyor. Motor kaputunun altında 1.6 lt TGDI motor seçeneği yatıyor. 1.6TGDI motor, maksimum 195 HP güç ve maksimum 290 Nm tork üretiyor. Bu modelin fiyatının 900 bin TL’den başlamasını bekliyorum.

Tiggo 7 Pro

4500 mm uzunluğundaki bu araç 2670 mm dingil mesafesi sunuyor. Motor kaputunun altında 1.6 lt TGDI motor seçeneği yatıyor. 1.6TGDI motor, maksimum 195 HP güç ve maksimum 290 Nm tork üretiyor. Bu modelin fiyatının 800 bin TL’den başlayacağını tahmin ediyorum.

OMODA 5

OMODA 5 zorlu Euro NCAP testlerinden 5 Yıldız alarak güvenliğini ispat etmiş oldu. Bu modelin Türkiye’de satışına başlayacak olan Chery, onu ilk olarak Türkiye pazarında satacak. 4400 mm uzunluğundaki bu araç 2630 mm dingil mesafesi sunuyor. Bu araçta da motor kaputunun altında 1.6 lt TGDI motor seçeneği yatıyor. 1.6TGDI motor, maksimum 195 HP güç ve maksimum 290 Nm tork üretiyor. Bu modelin fiyatının 750-800 bin TL’den başlayacağını tahmin ediyorum. Bu modeli 1.6 lt yerine Çin’de olduğu gibi 1.5 lt motorla getirseler daha uygun bir fiyat karşıma çıkıyor.

Türkiye kabloyla şarj edilebilen hibrit otomobille tanışıyor! Toyota Türkiye’den PHEV için dev adım!

Araba Habercisi Ocak 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 47. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 47. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor. Türk Telekom e-Dergi uygulamaları için link

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 47. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Chery fiyat listesi 2023 tahminler.

Chery fiyat listesi 2023 tahminler.

Chery fiyat listesi 2023 tahminler.