Brent petrol fiyatı 11 dolara yakın düştü! Dün brent petrol fiyatı 15 dolara yakın düştü ama yükseliş başladı!

Brent petrol fiyatı 25 Haziran.
Brent petrol fiyatı 25 Haziran.

Brent petrol fiyatı 11 dolara yakın düştü! Dün brent petrol fiyatı 15 dolara yakın düştü ama yükseliş başladı! Brent petrol fiyatı 25 Haziran.

Instagram Hesabım

Brent petrol fiyatı son günlerde düşüş eğilimine girmişti. 8 Haziran 2022 tarihinde 124 dolar olan brent petrol fiyatı dün yani 24 Haziran 2022’de 109 dolara kadar geriledi. Sonrasında yeniden yükselmeye başlayan brent petrol fiyatı 25 Haziran 2022’de 113 dolar olarak uygulanıyor. Brent petrol fiyatlarındaki gelişmeleri takip ederken ülkemizdeki akaryakıt fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz. Bu fiyatları 25 Haziran 2022’de Shell Türkiye internet sitesinden Ankara Merkez ilçesini seçerek aldım.

Shell Fuelsave benzin 27.42 TL.

Shell V-Power benzin 27,49 TL.

Shell Fuelsave dizel 30,05 TL.

Shell V-Power dizel 30,10 TL.

Shell Autogas LPG 12,37 TL.

Yeni Volkswagen Amarok’un tanıtılacağı tarih açıklandı! Aracın bugüne kadar açıklanan bilgileri iddialı!

Araba Habercisi Haziran 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 41. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 41. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Brent petrol fiyatı 25 Haziran.

Brent petrol fiyatı 25 Haziran.