Audi TT’ye saygı niteliğinde 100 adetle sınırlı TT RS Coupe Iconic Edition2 modelini tanıttı!

Audi TT RS Coupe Iconic Edition2.
Audi TT RS Coupe Iconic Edition2.

Audi TT’ye saygı niteliğinde 100 adetle sınırlı TT RS Coupe Iconic Edition2 modelini tanıttı! Audi TT RS Coupe Iconic Edition2.

INSTAGRAM HESABIM

TT RS Coupé Iconic Edition2‘da, Audi Sport’un 400 hp güç üreten ve 480 Nm maksimum tork sağlayan 2.5 TFSI motoru yer alıyor. Motor sporlarında elde edilen sayısız başarı, onu Audi’nin en çekici güç aktarma organlarından biri haline getiriyor.

Sayısız motor sporları zaferi ve günlük kullanımda sunduğu güçlü performans, bu beş silindirli motora 2010’dan bu yana art arda tam dokuz kez “Yılın Uluslararası Motoru Ödülü”nü kazandırdı. TT RS’de olduğu gibi, güç 7 vitesli S tronic şanzıman aracılığıyla sürekli dört tekerlekten çekişli quattro sürüşe aktarılıyor. Audi TT RS Coupé Iconic Edition2, 280 km/sa azami hıza ulaşıyor. Kompakt spor otomobil, durma noktasından 100 km/s hıza sadece 3,7 saniyede çıkabiliyor.

Audi, ikonik modeli TT Coupe’nin 25 yıllık başarı hikayesini sadece 100 adetle sınırlı, çok özel ve yüksek performansa sahip Audi TT RS Coupé Iconic Edition2 modeliyle kutluyor.

İlk olarak 1998 yılında pazara sunulan ve o tarihten bu yana tasarımı ve sürüş performansıyla bir ilham kaynağına dönüşen spor otomobilin RS versiyonu, yine etkileyici performansı ve özellikle de sesiyle dikkat çekiyor.

Audi TT RS Coupé Iconic Edition2, estetikle ilgili yüksek beklentileri karşılıyor. RS’ye özgü Nardo Grey kaplama, özel modelin ayrıcalıklı ve atletik görünümü için doğru ton olarak belirlenmiş. Bu gri ton ismini, Audi RS modellerinin ilk testlerinin yapıldığı İtalya’daki yarış pisti Pista di Nardó’dan almış.

Hyundai’den Elektrikli N Hamlesi Geldi! Karşınızda 576 HP güç üreten yer roketi Hyundai RN22e!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

İşte en ucuz sıfır kilometre otomobiller! Türkiye’de Ekim ayında en uygun fiyata hangi sıfır arabalar var?

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında neler var? Audi TT RS Coupe Iconic Edition2.

İşte Yeni Renault Megane.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Yeni Honda City Rekabeti seviyor.

Yeni Volkswagen Polo büyük oynuyor.

Tüm özellikleriyle Mazda 3.

Yeni 7 Serisi ilk olarak elektrik verecek.

Mercedes-Benz C-Serisi All-Terrain Türkiye’de satışa sunuldu.

Kia K5 keşke Türkiye’ye gelse dediklerimizden.

Audi Q3 Sportback modelinde karizma standart.

Otomobil fabrikalarını artık robotlar koruyacak.

Küçük bir çakmak kadar ama 2TB.

Çevrimiçi flörtün riskleri neler?

Sahte reklam uygulamalarına dikkat.

Galaxy SmartTag ne işe yarıyor?

Audi TT RS Coupe Iconic Edition2.

Audi TT RS Coupe Iconic Edition2.

Audi TT RS Coupe Iconic Edition2.