Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) 2021 yılına ait araç kiralama verilerini açıkladı!

Araba Kiralama Bilgileri TOKKDER.
Araba Kiralama Bilgileri TOKKDER.

Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) 2021 yılına ait araç kiralama verilerini açıkladı! Araba Kiralama Bilgileri TOKKDER.

Instagram Hesabım

Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER), geçen seneye ilişkin sektör verilerini açıkladı. Verilere göre; operasyonel araç kiralama sektörü 2021’de 17,2 milyar TL’lik yeni araç yatırımı yaparak 60 bin 300 adet aracı filosuna kattı. Sektörün aktif büyüklüğü ise 52,2 milyar TL olarak gerçekleşti. Geçen senenin 4. çeyreğinde, sektörün kiradaki aktif araç sayısı yılın 3. çeyreğinin sonuna göre yüzde 1’in altında azalarak 221 bin 426 adet oldu.

Sektörün toplam araç sayısı ise 2020 yılı sonuna göre yüzde 9,4 azaldı ve 238 bin 200 adede geriledi. Öte yandan, operasyonel araç kiralama sektörünün filosundaki hafif ticari araç payının yüzde 5,3’e, elektrikli ve hibrit araçların payının ise yüzde 6,5’e çıkması raporda dikkat çeken detayları arasında yer aldı.

En ucuz otomobiller hangileri? İşte fiyatı 300 bin TL’nin altında olan Türkiye’de tüm otomobil modelleri!

Araba Habercisi Mart 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 38. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 38. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Mart 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

Araba Kiralama Bilgileri TOKKDER.

Araba Kiralama Bilgileri TOKKDER.

Araba Kiralama Bilgileri TOKKDER.