Kadınların Yılın Otomobili Seçimlerinde Kategori Şampiyonları Belli Oldu! En iyisi 8 Martta açıklanacak!

2023 Yılın Otomobili Seçimleri Kadınlar.
2023 Yılın Otomobili Seçimleri Kadınlar.

Kadınların Yılın Otomobili Seçimlerinde Kategori Şampiyonları Belli Oldu! En iyisi 8 Martta açıklanacak! 2023 Yılın Otomobili Seçimleri Kadınlar.

YOUTUBE KANALIM

Kadınların yılın otomobili seçimlerini seviyorum. Çünkü onların otomobillere bakış açısını net bir şekilde görmüş oluyorum. Otomobil konusunda her zaman farklı seçimleri merak eden ve seven biriyim.

2023 yılında kadınların seçimine göre Yılın En İyi Otomobili daha sonra açıklanacak. Bunun için belirlenmiş olan tarih her zaman olduğu gibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Bunun öncesinde kategorilerinin kazananları ve yılın otomobili seçiminde finale kalan adaylar belli oldu.

İşte kadınların seçimlerine göre kendi kategorilerinin şampiyonları.

Kia Niro

Jeep Avenger

Citroen C5 X

Nissan X-Trail

Audi RS 3

Ford Ranger

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2023 sayısı! Bundan sonra dergimizi buradan da ücretsiz indirebilirsiniz!

Araba Habercisi Şubat 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Şubat 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergi bu ay 5. Yıl Sayısı ile karşınızda.

Araba Habercisi Dergisi 48. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 48. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Şubat 2023 sayımızla birlikte dergimizi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 48. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2023 sayısı indir!

2023 Yılın Otomobili Seçimleri Kadınlar.

2023 Yılın Otomobili Seçimleri Kadınlar.

2023 Yılın Otomobili Seçimleri Kadınlar.