İlk tamamen elektrikli MINI Cabrio İngiltere’de 52.500 Sterline satışa çıktı! Avrupa için sadece 999 adet!

2023 MINI Convertible fiyatı.
2023 MINI Convertible fiyatı.

İlk tamamen elektrikli MINI Cabrio İngiltere’de 52.500 Sterline satışa çıktı! Avrupa için sadece 999 adet! 2023 MINI Convertible fiyatı.

YOUTUBE KANALIM

İlk tamamen elektrikli MINI Cabrio modeline merhaba diyelim. Ancak bu seçeneğe herkes sahip olamayacak. MINI yönetimi bu model için Avrupa pazarına sadece 999 adet verecek. Çok sevildiği İngiltere pazarında bile sadece 150 tane satılacak. MINI yönetimi aldıkları olumlu geri bildirimlerin ardından bir defaya mahsus olmak üzere bu modeli ürettiklerini ve düşük adetlerde satışa sunacaklarını açıkladı. İngiltere fiyatı 52 bin 500 Sterlin olan aracın bu pazarda bile karaborsaya düşmesi kimse için sürpriz olmayacaktır.

Bu arada Avrupa’da satılan beş MINI modelinden biri tamamen elektrikli olmuş durumda. Marka bu durumu bir başarı ve aynı zamanda geleceğin nasıl olacağını net bir şekilde ortaya koyduğu şeklinde düşünüyor.

MINI Electric Cabrio, Hollanda’da geleneksel MINI Cabrio ile birlikte 999 adetle sınırlı sayıda üretilecek. Yalnızca 150 modelle Birleşik Krallık’a gönderilecek olan araç, Nisan 2023’ten itibaren satışa sunulacak ve fiyatı 52.500 Sterlin olarak belirlendi. 184 HP güç üreten elektrikli MINI Cabrio, 100 km/s hıza 8.2 saniyede çıkarken, 200 km menzil sunuyor.

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2023 sayısı! Bundan sonra dergimizi buradan da ücretsiz indirebilirsiniz!

Araba Habercisi Şubat 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Şubat 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergi bu ay 5. Yıl Sayısı ile karşınızda.

Araba Habercisi Dergisi 48. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 48. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Şubat 2023 sayımızla birlikte dergimizi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 48. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2023 sayısı indir!

2023 MINI Convertible fiyatı.

2023 MINI Convertible fiyatı.

2023 MINI Convertible fiyatı.