7 kişilik Dacia Jogger’ın gelecek yıl 140 beygirlik hibrit seçeneğinin olacağı resmen açıklandı!

2023 Dacia Jogger Hibrit.

7 kişilik Dacia Jogger’ın gelecek yıl 140 beygirlik hibrit seçeneğinin olacağı resmen açıklandı! 2023 Dacia Jogger Hibrit.

INSTAGRAM HESABIM

Dacia, bu ay düzenlenecek Paris Otomobil Fuarı’nda HYBRID 140 motoru bir ön gösterim şeklinde stantta sergileyecek.

Yeni modellerden olan Jogger, gelecek yıl Dacia’nın ilk hibrit modeli olacak.

Genişleyen ECO-SMART çözüm yelpazesi ilk kez 140 bg hibrit motoru da içeriyor. Dacia, Renault Grubu’nda kendini kanıtlamış olan bu hibrit teknolojisi’nden faydalanıyor olacak.

Siparişlerin, 2023 yılı ilk çeyrekte başlaması ve ilk teslimatların 2023 yılının ilkbaharında yapılması planlanıyor.

Dacia, MANIFESTO konsept otomobil modelini de fuarda dünyaya tanıtacak. MANIFESTO, Dacia’nın sade ama havalı, dayanıklı, uygun fiyatlı ve çevre dostu araçlar vizyonunu somutlaştırıyor. MANIFESTO aynı zamanda gelecekteki seri üretim otomobillerde kullanılacak olan yenilikçi özellikler için bir test alanı görevini de üstleniyor. Kompakt, hafif, atak bir yapı ortaya koyan MANIFESTO, doğa ve outdoor için tasarlanmış bir otomobil. Dacia’nın değerlerini ve niteliklerini somutlaştırmaya hizmet eden vizyonun bir ifadesi.

MANIFESTO, çıkarılabilir tek farı, Medya Kontrol Sistemi ve gelecek nesil Duster’da pazara sunulacak olan YouClip aksesuar arayüzü ile dikkat çekiyor. MANIFESTO, dayanıklı bir otomobil ve havasız lastikleriyle her türlü arazinin üstesinden gelebiliyor. Su geçirmiyor ve hem içten hem de dıştan hortumla kolaylıkla yıkanabiliyor. MANIFESTO, özel noktalı desen tasarımıyla ve yüzde 20 geri dönüştürülmüş plastik kullanılarak üretilmiş olan Starkle® adındaki yeni malzemeyle ECO-SMART bir otomobil olma özelliğine sahip. Bu malzeme ayrıca yeni nesil Duster’da görücüye çıkacak.

Volkswagen Passat Ekim 2022 fiyat listesi açıklandı! Artık 2 milyon TL sınırına dayanmış Passat var!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

İşte en ucuz sıfır kilometre otomobiller! Türkiye’de Ekim ayında en uygun fiyata hangi sıfır arabalar var?

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında neler var? 2023 Dacia Jogger Hibrit.

İşte Yeni Renault Megane.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Yeni Honda City Rekabeti seviyor.

Yeni Volkswagen Polo büyük oynuyor.

Tüm özellikleriyle Mazda 3.

Yeni 7 Serisi ilk olarak elektrik verecek.

Mercedes-Benz C-Serisi All-Terrain Türkiye’de satışa sunuldu.

Kia K5 keşke Türkiye’ye gelse dediklerimizden.

Audi Q3 Sportback modelinde karizma standart.

Otomobil fabrikalarını artık robotlar koruyacak.

Küçük bir çakmak kadar ama 2TB.

Çevrimiçi flörtün riskleri neler?

Sahte reklam uygulamalarına dikkat.

Galaxy SmartTag ne işe yarıyor?

2023 Dacia Jogger Hibrit.

2023 Dacia Jogger Hibrit.

2023 Dacia Jogger Hibrit.