Citroen C4X ne zaman geliyor? Citroen C4X kaç para olur? Hangi motor seçenekleriyle satılacak?

2023 Citroen C4x fiyatları nasıl olur?
2023 Citroen C4x fiyatları nasıl olur?

Elektrikli C4 gibi yapmayacaklarla Citroen’in yeni modeli C4X Ocak ayından itibaren satışa sunuluyor! Citroen C4X ne zaman geliyor? Citroen Türkiye bu modeli Türkiye’de ne zaman satmaya başlıyor? Citroen C4X kaç para olur? 2023 C4X Hangi motor seçenekleriyle satılacak? Citroen C4X fiyat listesi nasıl olur? 2023 Citroen C4x fiyatları nasıl olur?

INSTAGRAM HESABIM

Elektrikli C4 satışa sunulduğunda inanılmaz bir fiyata satışa sunulduğu duyurulmuştu. Ancak sonrasında çok az sayıda getirilen araçla bu duyurunun yapıldığı ortaya çıkmıştı. Eğer aynı bu şekilde olmayacaksa Citroen Türkiye yönetimi C4X modelinin ne zaman satışa sunulacağını açıkladı.

Citroen model ailesine Türkiye’de Ocak 2023 itibarıyla C4X modeli de katılıyor. Citroen Türkiye yetkili satıcılarına araçlar geldi ve sipariş toplanmaya başladı. Aracın fiyatıyla bu hafta açıklanacak. Kompakt sınıfta geleneksel sedan ve SUV modellerine alternatif C4X, 4,6 metre uzunluğunda geniş hacimli, 4 kapılı bir otomobilde “Fastback Tasarım” ile dikkat çekiyor. C4 ve C5 Aircross SUV arasında konumlandırılan C4X, geniş arka diz mesafesi, 510 litrelik büyük bagaj ve Citroen Advanced Comfort Programı kapsamındaki Advanced Comfort Koltuklar ve Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon sistemi ile gelecek. Fiyatı da açıklandığı gibi C4 ve C5 Aircross SUV modelleri arasında konumlandırılacaktır.

Bugünün fiyatlarına baktığım zaman Citroen C4 710.000 TL, C5 Aircross ise 1.075.000 TL etiketlerden başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu görüyorum. Kesin olan bir tane şey var elektrikli seçeneği 900 bin TL’nin altında olacak. Ancak burada unutulmaması gereken konu bu aracın 2023 model yılı olarak satışa sunulacak olması.

Citroen C4X modelinde Stellantis ürün grubundan alışkın olduğumuz motor seçenekleri yer alacak. Yani 1.2 litre turbo motor araçta yer alırken ona 130 HP güç üreten dizel motor seçeneği de EAT8 otomatik şanzımanla eşlik edecek. Citroen C4X modeli aynı zamanda elektrikli seçeneğiyle de satışa sunulacak. Bu araç 136 HP güç üretirken, 360 km menzil sunabiliyor. 1.2 litrelik motorun 100 HP üreten seçeneğinin manuel şanzımanla satışa sunulmasıyla birlikte en uygun fiyatlı C4X bu olacak. Bu modelin fiyatı 750 bin TL olabilir. C4 ile C5 Aircross arasında bir fiyatlandırma olacak aracın fiyatları da yukarıda yazdığım aralıkta olacak.

Renault uzun bir bekleyişin ardından Megane ve Clio fiyatlarını açıkladı! Listeden 2022 model çıktı!

Araba Habercisi Ocak 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 47. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 47. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 47. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

2023 Citroen C4x fiyatları nasıl olur?

2023 Citroen C4x fiyatları nasıl olur?

 

2023 Citroen C4x fiyatları nasıl olur?