Stokçuluk yapanlara verilecek cezalarda limitler yükseltildi! Artık en yüksek ceza 500 bin TL değil!

2022 stokculuk cezaları ne kadar
2022 stokculuk cezaları ne kadar

Stokçuluk yapanlara verilecek cezalarda limitler yükseltildi! Artık en yüksek ceza 500 bin TL değil! 2022 stokculuk cezaları ne kadar?

Instagram Hesabım

Stokçuluk yaptığı tespit edilenlere verilecek cezaların limitleri değiştirildi. 2021 yılını son iki ayında sıklıkla gündeme gelen bu cezalarla 500 bin TL üst limit büyük bir kesim tarafından yetersiz bulunmuştu.

Resmi gazetede yayınlanan kanunla bu limitler değiştirildi.

Stokçuluk yaptığı tespit edilenlere 2022 yılında alt limit 50 bin TL yerine 100 bin TL, üst limitse 500 bin TL yerine 2 Milyon TL’ye çıkarıldı.

2022 yılında tüketicinin mallara ulaşmasına engelleyici faaliyetlerle bulunanlara bu cezalar verilecek.

TOGG’un Rakibi C Segment SUV’lar Hangileri? TOGG’un fiyat rakipleri Türkiye’de kaç paraya satılıyor?

Araba Habercisi Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

2022 stokculuk cezaları ne kadar?