Renault Türkiye Yerli Üretim Clio modeli için kampanya başlattı! İşte bu kampanyanın tüm detayları!

2022 Renault Clio Kampanyası Ekim.
2022 Renault Clio Kampanyası Ekim.

Renault Türkiye Yerli Üretim Clio modeli için kampanya başlattı! İşte iddialı kampanyanın tüm detayları! 2022 Renault Clio Kampanyası Ekim.

INSTAGRAM HESABIM

Renault Türkiye küçük sınıfın en çok satan modeli olan Yerli Üretim Renault Clio için iddialı bir kampanya başlattı.

Renault Türkiye tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: ”

Ekim’de 2022 model yılı Clio Joy 1.0 SCe 65 bg alanlar, Renault Finans’tan kredi kullanılması koşuluyla araç bedelinin yarısını şimdi, kalanı bir sene sonra tek seferde 2023 Ekim’de öde kredi kampanyasından yararlanabilmektedir. Clio, 399 bin 400 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla. İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki 2022 Model Yılı Clio Joy 1.0 SCe 65 bg otomobilin, perakende satın alımında geçerli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. ”

Renault Ticari Araçlar için düzenlenen kampanya bilgileriyse şu şekilde: ”

“2022 Model Yılı Yeni Express Van, Yeni Express Combi, Trafic Multix, Trafic Combi, Trafic Panelvan, Master Panelvan ve Master Kamyonet araçların perakende satın alımında geçerlidir. Kampanyada, 75.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0,99 faiz oranı.”

Peugeot Türkiye 31 Ekim tarihine kadar sürecek olan kampanyayı açıkladı! Faiz kampanyası öne çıkar!

Araba Habercisi Ekim 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 44. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 44. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

2022 Renault Clio Kampanyası Ekim.

2022 Renault Clio Kampanyası Ekim.

2022 Renault Clio Kampanyası Ekim.