Opel Türkiye Haziran 2022 kampanyasında neler var? Opel Mokka için nasıl bir kampanya açıklanıyor?

2022 Opel Haziran kampanyası.
2022 Opel Haziran kampanyası.

Opel Türkiye Haziran 2022 kampanyasını açıkladı! Haziran kampanyasında Opel markası neler sunuyor? 2022 Opel Haziran kampanyası.

Instagram Hesabım

Opel, haziran ayında da binek ve ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor. Opel’in modern ve cesur tasarımı, dijital kokpit özelliği ve Alman teknolojilerini bir arada sunan SUV’daki amiral gemisi yeni Opel Grandland, 200 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla 809.900 TL’den başlayan fiyatlarla showroom’larda yeni sahiplerini bekliyor.

Markanın sıra dışı hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle ses getiren modeli Mokka, 100 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla 738.900 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Ayrıca sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve bu meslek gruplarının birinci derece yakınları Opel Mokka’ya özel ek indirim fırsatlarıyla sahip olabiliyor.

Opel’in yeni tasarım dilini en iyi şekilde yansıtan modelleri arasında yer alan Crossland’in bazı versiyonları, 100 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçeneğiyle müşterilerine sunuluyor. En çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Crossland, 509.700 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan hatchback modeli Corsa, 100 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla 449.900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Ayrıca ÖTV muafiyetinden faydalanabilen kişiler için cazip satın alma fiyatlarına sahip sınırlı stoktaki Corsa ve Crossland modelleri, bayilerde yeni sahiplerini bekliyor.

Dünyanın En Çok Satan Mercedes Modeli Yenilendi! Mercedes Benz GLC Türkiye’ye ne zaman geliyor?

“İşi Almanlara Bırakın” sloganıyla ticaride hayatı kolaylaştıran ve işinin profesyonellerine pragmatik çözümler sunan Opel, binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştirerek KOBİ’lerin her ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Opel, tüm ticari araç ürün ailesinde haziran ayına özel 100 bin TL için; 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneği ve KOBİ’lere ek çeşitli fırsatlarla fark yaratıyor.

Binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life’a, 441.900 TL’den; çok yönlü kasası ve yüksek taşıma kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’ya ise 342.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Yüksek taşıma kapasitesi ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro Cargo, 479.900 TL’den; Vivaro City Van ise 579.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life 749.900 TL’den başlayan fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Yeni Peugeot 308 Türkiye’de ne zaman tanıtılacak? Markadan gönderilen basın davetiyle bu tarih ortaya çıktı!

Araba Habercisi Haziran 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 41. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 41. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

2022 Opel Haziran kampanyası.

2022 Opel Haziran kampanyası.

2022 Opel Haziran kampanyası.