İşte Yeni Renault Megane! Elektrikli Renault Megane iddialı özellikleriyle Türkiye’de ne zaman satılacak?

2021 Megane E Tech tanıtıldı.
2021 Megane E Tech tanıtıldı.

İşte Yeni Renault Megane! Yeni Megane E-Tech Electric 0’dan 100’e sadece 7,4 saniyede çıkıyor! 2021 Megane E Tech tanıtıldı. Elektrikli Renault Megane iddialı özellikleriyle Türkiye’de ne zaman satılacak?

Instagram Hesabım

Merakla beklenen Yeni Renault Megane elektrikli tanıtıldı. Renault’nun elektrikli araçlara özel yeni CMF-EV platformundan yararlanan araç farklı bir tasarım anlayışının da ilk temsilcisi oldu. EV modelleri için tasarlanmış bir platformun gücünden yararlanan Yepyeni Megane E-Tech Electric zarif ve güçlü bir karaktere sahip.

OpenR ekran olarak adlandırılan yeni multimedya sistemi Google hizmetlerine sahip Android Automotive OS üzerine kurulu. Bu yeni sistem hayatımızı kolaylaştırma konusunda gerçekten önemli bir rol oynayacak.

2019’da MORPHOZ konsept otomobilinden ilham alan, ardından 2020’de Megane eVision ile tasarım konusunda önemli izlenimleri ortaya koyan Yeni Renault Megane markanın güçlü elektrikli araç geçmişini kullanıyor. Araçta ayrıca Nouvel R adı verilen Renault’nun yeni logosu da yer alıyor.

2700 mm dingil mesafesi sunan aracın toplam uzunluğuysa 4210 mm. Doğrudan crossover dünyasından ilham alan özellikleriyle güçlü görünen araçta 20 inçlik lastikler kullanılıyor.

Yeni Renault Megane toplam 440 litre bagaj hacmine sahipken, şarj kabloları çıkarılabilir bir bagaj zemin paneli altına gizlenerek bagajdan alan kullanmasının da önüne geçilmiş.

Araçta iki farklı elektrikli güç seçeneği yer alıyor. Bunlardan ilki 130 HP güç ve 250 Nm tork üretiyor. İkinci seçenekse 218 HP güç, 300 Nm tork üretiyor. Yeni Megane E-Tech Electric 0’dan 100’e sadece 7,4 saniyede çıkıyor. Araç 467 kilometre menzil sunabiliyor. 130kW hızlı şarj istasyonu ile 30 dakikada 300 km menzil de sunabiliyor. Araç ayrıca 30 km/s hıza kadar motor sesi çıkaracak.

Elektrikli Renault Megane iddialı özellikleriyle Türkiye’de sonbahar aylarında satışa sunulacak. Renault Türkiye internet sitesinde ilk senin haberin olsun başlığı altında lansman habercisi açıldı.

Fiyatı 450 bin TL’ye kadar olan 0 km 2022 model otomatik şanzımanlı araba modelleri hangileri?

Araba Habercisi Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mayıs 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

2021 Megane E Tech tanıtıldı.

2021 Megane E Tech tanıtıldı

2021 Megane E Tech tanıtıldı